E njihni? Djali në foto është një nga këngëtarët më të njohur shqiptarë! 0

Sa herë i jeni rikthyer fotove kur keni qenë fare të vegjël? Kujtimet mbeten gjithmonë të njejta, pavarësisht statusit të fituar gjatë rrugës. Personazhet e njohur janë të apasionuar pas publikimit të fotove në vegjëli, dhe ka qenë Ledri ai që ka zbuluar së fundmi disa momente nga e kaluara.

View this post on Instagram

i vogël

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Një djalosh fare i vogël, por me sjellje tipike prej reperi, ose të paktën kështu duket Ledri në imazhet e postuara në Instagram. Shumë më ndryshe nga se e njohim sot, flokët e verdha kaçurrela bëjnë goxha diferencë në pamjen e këngëtarit. Nuk dihet pse Ledri ka ndjerë nostalgji për vitet e lëna pas me kohë, por fansat kanë qenë shumë dakort me zgjedhjen e fundit të reperit.

Kemi parë jo pak raste të këtij lloji nga personazhe të tjerë të njohur, ndërsa duhet theksuar se Ledri tregohet vërtetë kreativ kur vjen puna tek përkujdesja e profilit në rrjetet sociale. Nuk njihet fare Ledri, apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *