Këtë herë iku, por vitin tjetër ju urojmë një Shën Valentin si i Marinës dhe Getit! 0

Kush me një dhuratë e kush me një tjetër, të gjithë u përpoqëm të lumturonim e surprizonim gjysmën tonë më të mirë ditën e djeshme. E momente të tilla surprizash janë shpërndarë kudo nëpër rrjetet sociale.

Na vjen mirë që keni festuar e gëzuar ato momente, prandaj përpiquni mos të ndjeheni keq kur të shihni se si e ka festuar Marin me Getoarin ditën e të dashuruarve. Ata kishin zgjedhur një vend ekzotik, ndërsa kudo ambienti ishte i mbushur me romanticitet.

Geti është kujdesur që të filmojë gjatë të gjithë kohës për të memorizuar për gjithmonë këtë moment, ndërsa Marina nuk i rezistuar tundimit për ta shpërndarë atë në rrjetet sociale, ndërsa shkruan “Dashuroni njëri-tjetrin”.

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *