Klaudia e konfirmon, momentalisht pa një romancë të re! 0

Edhe pse në të shkuarën, ndarja e Klaudia Pepës dhe Albi Nakos shkaktoi shumë zhurmë në median rozë. Një divorc i qetë, me raporte miqësore në mes, por në një intervistë televizive para pak muajsh, ishte Albi ai që u përlot nga mesazhi i Klaudias. Që nga ajo kohë, balerina është përballur edhe me momente negative, të cilat lidhen kryesisht me fotot nudo të Pepës.

Një imazh të tillë ka postuar Klaudia ditën e djeshme, ku shihet krejtësisht e zhveshur, në një vaskë boshë e me një shishe në dorë. “E vetme. Shën Valentini”, ka shkruar balerina, duke konfirmuar kështu se edhe ky 14 shkurt e ka gjetur pa një romancë të re. Pak kohë më parë, Pepa u përfol për një lidhje të re me një koleg, por më pas u mësua se mes tyre kishte thjesht miqësi, e asgjë më tepër se kaq.

View this post on Instagram

Alone #saintvalentin 🌸

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Me pak fjalë, ende nuk do të dëgjojmë diçka të re nga Klaudia në fushën e romancës. E sa për projektet në vijim, pritet publikimi i të tjera videove të realizuara nga Klaudia.

View this post on Instagram

🎀

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *