Po pozonte toples, modelen e njohur e rrëzon nga shkëmbi dallga e fuqishme

Gjithmonë në çdo film apo foto sesion, momentet më të bukura janë prapaskena, aq më tepër si në  rastin e modeles së njohur Kate Upton.

Bukuroshja ka qenë duke pozuar toples, për ‘si sWimsuit’, mbi një shkëmb në sfond të së cilit ishte deti…por jo gjithçka shkoi ashtu siç ishte planifikuar. Një dallgë e fuqishme e hodhi modelen bukuroshe nga shkëmbi dhe për hir të së vërtetës pati disa lëndime të vogla, por fatmirësisht asgjë nuk ishte serioze.

Kate mori shumë famë në debutimin e saj të parë për Illustrated Swimsuit në vitin 2011, duke u vlerësuar si “rekrutimi” më i mirë i vitit. Sot ajo dëshmoi edhe një herë që është ende “mbretëreshë” edhe pas 7 vitesh…ndonëse me një incident të vogël.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *