Shën Valentini romantik, Justin s’i reziston dot Selenës, e mbulon me puthje 0

Është disKutuar për ndarje, ribashkim, ndarje, por s’ka më vend për dyshime: ky Shën Valentin I ka gjetur bashkë Selena Gomez dhe Justin Bieber i ka gjetur bashkë.

U përfol shumë se çifti i këngëtarëve nuk ishin më bashkë, për shkak se familja e Selenës ka qenë kundër kësaj lidhjeJE, por fotot esjella nga DailyMail, vërtetojnë të kundërtën. Justin dhe Selena janë më të dashuruar se kurrë me njeri-tjetrin.

Ato janë parë të mërkurën mbrëma në hollin e hotelit ‘Montage’ në LA…momenti më i bukur ishte të kur Justin teksa po adhuronte fytyrën e Selenës dhe më pas nuk i rezisti dot dhe e puthi.

Ribashkimi i tyre duket se po funskionon më së miri…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *