SONDAZH/20-vjetori i Top Albania Radio, cila nga të famshmet është veshur më mirë?

Mbrëmja e djeshme gjeti stafin e Top Medias duke festuar 20-vjetorin e Top Albania Radio. Në ditën e të dashuruarve, në 1998, themelimi i një prej radiove më të dëgjuara në vend solli jo pak bujë, ndërsa urimet pas dy dekadave i takonin jo vetëm ‘pionerëve’ të kësaj nisme, por edhe trashëgimtareve të Top Channel, siç janë edhe Lori dhe Sara Hoxha. Eventi i mbrëmshëm mblodhi disa nga emrat më të njohur të ekranit, e nëpërmjet sondazhit të mëposhtëm ju keni mundësinë të votoni të preferuarën tuaj. Cila është e vëshura më mirë?

[playbuzz-item item=”aa9bec72-e49a-46de-8628-dca02fe04f05″ format=”story”]

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *