Tom Daley dhe partneri i tij Dustin Lance Black shumë shpejt bëhen prindër 0

Një postim në rrjetet sociale ka mjaftuar që lajmi kryesor i ditës së djeshme në mediat rozë të ishte Tom Daley dhe partneri i tij Dustin Lance Black.

Daley ka pasutar në rrjetet sociale një fotografi ku shfaqej me partnerin e tij dhe në dduaar mbanin një ekon të një fëmije, ndërkohë që dixhitura që ka shoqëruar fotografinë ka qenë “ Gëzuar Shën Valentinin”.

Pas publikimit të fotografisë nga kampioni i zhytjes edhe partneri  i tij ka postuar të njëjtën fotografi, duke konfirmuar lajmin se së shpejti çifti do të bëheshin prindër.

Lajmi është konfirumuar edhe nga përfaqësuesi i kampionit të zhytjes. Duket se çifti po përdor një nënë surrogate për tu bërë prindër në vend që të adoptonin një fëmijë, një metodë kjo e cila është përdorur edhe nga Christiano Ronaldo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *