Dhurata më e çmendur për Lori Hoxhën: një trendafil i gjithi në flori 24 karat 0

Nisur nga fakti që bën pjesë në listën e personazheve më të pasura në Shqipëri (familja e saj më konkretisht), e dimë shumë mirë, por edhe kemi parë, që Lori Hoxha bën një jetë luksoze.

Veshje të shtrenja, makina të fundit, udhëtime në destinacionet më të shtrenjta, janë një tregues i jetës së luksit që bën trashëgimtarja e Top Channel, Lori dhe këtë nuk heziton që të na e tregoj edhe në rrjetet sociale, ku numëron mijëra ndjekës.

Nisur nga ky fakt, edhe dhuratat që ajo merr, kurrsesi nuk janë aspak të zakonshme, sepse e dimë shumë mirë, që gjithmonë i zgjedhim ato duke marrë parasysh personit që do ia dërgojmë. Lori ka marrë një dhuratë që askujt nuk mund t’i shkonte ndërmed dhe kur e themi këtë, jemi plotësisht të bindur: një trendaj i gjithi i punuar me flori 24 karat.

Pak muaj më parë ajo festoi ditëlindjen, ku festoi 24 vjetori dhe temë e saj ishte pikërisht kjo: flori 24 karat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *