Messi tregon dashurinë e tij të dytë 0 532

Ai është një nga futbollistët më të njohu në të gjithë planetin, ku për shkak të stilit të veçantë të lojës që ka, janë të shumta epitetet e fansave për të.Duke nisur që nga “pleshti”  e deri te “alieni”, do të na duhej një kohë shumë e gjatë për të numëruar të gjithë. Por tashmë futbollisti ka publikuar një fotografi të dashurisë së tij të dytë në jetë.

E kemi fjalën për qenin gjigand i cili është bërë pjesë e familjes së  tij që në vitin 2016. Emri i tij është Hulk dhe është vërtet një qen i veçantë i cili është bërë edhe shumë i famshëm në rrjetet sociale.

Mesi ka publikuar disa fotografi të tij të fundit me qenin, ndërkohë që bashkëshortja e tij ka ndarë me fansa e saj disa fotografi të Hulkut së bashku me familjen. Një familje e lumtur apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *