Lawrence heq dorë nga aktrimi, shumë shpejt e shohim në politikë 0 224

Ajo është një nga aktoret më të famshme të kinematografisë, por pas lajmit të dhënë nga aktorja shumë fansa të saj janë zhgënjyer.Në një prononcim për “Entertainment Tonight”, Jennnifer ka bërë të ditur se do të tërhiqet nga aktrimin edhe pse gjatë këtij viti aktorja pritet të shfaqë dy filma. Gjithashtu ajo ka shtuar se do të aktivizohet në politikë.

Më herët Lawrence ka deklaruar se shumë shpejtë do të tërhiqen nga aktrimi për tu fokusuar në një fermë kafshës, ndërkohë që në shtator të vitit që lamë pas jo tregoi se do të largohej nga Hollywood dhe do të merrej me poçeri.

Deri tashmë aktorja nuk ka bërë asnjë prej të dyjave, ndërkohë që na mbetet të shohim nëse ajo do të aktivizohet në politikë si ka deklaruar së fundmi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *