Lori Hoxha shfaqet shumë ndryshe 0 1023

Ajo është një nga personazhet në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe lajmet për të janë të shumta. E kemi fjalën për Lori Hoxhën e cila është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet shumë ndryshe nga herët e tjera.Ajo ka pozuar mjaft sensuale dhe mban veshur një ‘boby’ transparente që i nxjerr në pah dekoltenë e saj si dhe trupin me linja perfekte.

Lori njohet për kombinimet e bukura të veshjeve që bën dhe shpesh herë befason me to. Edhe këtë herë trashgimtarja e Top Media nuk ka zhgënjyer.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *