Kur e pyesin si është Stormi, Travis Scoot e përmbledh vetëm me një fjali dhe e thotë kaq bukur 0

Gjatë gjithë thashethemeve lidhur me shtatzëninë e Kylie Jenner, Travis Scott arriti të qëndrojë larg.

Të gjithë iu “kundërvunë” yllit të serialit pasi nuk e konfirmoi kurrë shtatzëninë e saj, ndonëse në fotot ku jo shfaqej me barkun e rrumbullakosur të shkrepura nga paparacët, qarkullonin në çdo portal kudo në botë.

Por për herë të parë , Travis Scott ka folur për vajzën e tij të vogël duke na treguar se sa krenarë që është. Sipas TMZ, një nga fotografët e pyeti reperin: “Si është foshnja?” dhe ai u përgjigj shumë thjesht, “Ajo është e bukur!”

Është e qartë, që reperi është një baba jashtëzakonisht shumë krenar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *