Dëshironi flokë si të Kim-it? Ju duhen vetëm katër dollarë! 0 628Kim Kardashian është një ndër femrat më të lakmuara dhe të ardhurat e saj nga fama janë shumë të larta. Duke parë pamjen e saj gai perfekte në çdo dalje, me siguri që mendoni se ajo shpenzon një mal me para. Me siguri që harxhon shumë, por jo për flokët ama.

Ajo i ka kaluar flokët nga të errët në bjondë e nga biond të në errët dhe ato vazhdojnë të ruajnë shkëlqimin e tyre e të jenë të shëndetshëm. Dhe e dini se çfarë përdor ylli i “Keeping up with Kardashians”? një shampo të thjeshtë që kushton vetëm katër dollarë.

“Përdorimi i shampos u jep flokëve një shkëlqim dhe butësi. Jam e sigurtë që m’i pastron flokët më mirë se produktet e shtrenjta. Madje i kam bindur edhe motrat ta përdorin”, shkruan Kim. Tani e mësuam domethënë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *