Vajza, Marina sapo na tha sekretin e saj të bukurisë, kështu që kijeni parasysh 0 534

Është një ndër femrat më të bukura të showbizit shqiptar. E bukur, e ëmbël, e zgjuar me këto tipare ia ka rrëmbyer zemrën publikut, i cili nuk i kursen fjalët e mira sa herë që ajo shfaqet në ekran, apo teksa poston foto në rrjetet sociale.Si ju kam yje?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Së fundi, bukuroshja ndodhet me pushime së bashku me bashkëshortin e saj, reperin nga Kosova Getoar Selimi dhe nuk është kursyer për të ndarë me ne disa momente nga këto pushime, porn a ka treguar edhe ‘sekretin’ e bukurisë: gjithnjë e buzëqeshur.

“Asnjëherë nuk je e veshur plotësisht nëse të mungon buzëqeshja,”, shkruan ajo.

Prandaj vajza, para se të dilni mos harroni të “vishni” edhe një buzëqeshje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *