14 modele flokësh për në palestër që do t’ju ndihmojnë të dukeni gjithnjë bukur

Po, është e vërtetë. Ne e duam veten tonë me të mirat dhe të këqijat e saj, por kjo nuk na ndihmon ndonjëherë që të mos ndihemi keq kur shohim fotografi të yjeve ndërkombëtarë kur dalin nga palestra, ku ndryshe nga ne, janë plot sharm.

Për këtë arsye, ne ju kemi sjellë disa foto të bukurosheve se si ato zgjedhin që të kapin flokët kur shkojnë në palestër: të kapura shumë thjesht që të gjitha mund ta bëjmë. Që do të thotë edhe ti mund të dukesh bukur po aq sa Selena Gomez kur të dalësh nga palestra.

Ah, një këshillë: nuk është e nevojshme që të shkoni me make up…nëse e vini re me vëmendje, ato janë thjesht ujë dhe sapun.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *