Përfundon “Oktapod” i Turjan Hyskës, zëvendësohet me një tjetër program? 0 530Prej shumë kohësh tashmë, moderatori i njohur Turjan Hyska drejton emisionin “Oktapod” në ekranin e Vizion Plus. Por me sa duket emisionit i ka ardhur fundi. Sipas Gazetës Shqiptare “Oktapod” ka puntatën e tij të fundit më 16 mars.

Po sipas Gazetës Shqiptare, “Oktapod” po përgatitet për disa pushime, ndërsa në vend të tij, në të njëjtën ditë dhe në të njëjtin orarë do të fillojë “Dancing With the Stars”.

Vetë moderatori këtë të premte ka bërë një postim në Instagram ku është një video e emisionit dhe shkruan: “Këtë emision e prezantoj unë në televizionin Vizion Plus”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *