Alketa Vejsiu “arratiset” nga Shqipëria, këtë herë zgjedh borën 0 380

Moderatorja Alketa Vejsiu është larguar sërisht nga Shqipëria për disa ditë pushime dhe këtë herë, prezantuesja ka zgjedhur që pushimet e saj t’i kalojë në borë.Bukuroshja e ekranit, ka zgjedhur për të kaluar disa ditë pushime në 1800 metra mbi nivelin e detit, në veri të vendit fqinjë, Itali.

Alekta ka ndarë në rrjete sociale disa foto të saj, ku shohet qartë që ajo është duke  e shijuar pafund bardhësinë e vetë prezantuesja e pohon se nga të gjithë ngjyrat, e bardha është e preferuara e saj

Ndërkohë Alketa ka dalë gjithashtu me një mikeshë të sajën kubaneze dhe ka “paralajmëruar” se pushimet e rradhës do të jenë në Kubë. Na mbetet vetëm të presim tashmë nëse Alketa do ta mbajë fjalën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *