Anxhela Peristeri zbulon më në fund emrin e mashkullit që dashuron! 0

Është e ftuara e Ermal Mamaqit në mbrëmjen e kësaj të shtune dhe nuk ka patur pak për të treguar. Me aq sa mund të shihej nga klipi i oublikusr paraprakisht nga Mamaqi, zbuluam e Anxhela Peristeri rrëfeu ‘sekretin’ e saj: është e dashuruar! Por, cili është djali me fat?

“Jam e dashuruar prej vitesh. Këtë po e zbuloj për herë të parë publikisht për ‘Xing’-un”, ka thënë Anxhela, e ndërsa Ermali ka shpërthyer në brohoritje, Peristeri ka vijuar: “Emri i tij është…George Clooney”. Siç mund ta mendoni, kaq ka mjaftuar që publiku të zhgënjehej, ndërsa këngëtarja ka vërtetuar edhe një herë se nuk është ende e përfshirë në një romancë.

Me pak fjalë, Peristeri i qendron besnike deklaratës: “…nuk e imagjinoj dot veten të martuar!”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *