Pas 12 vitesh martesë futbollisti shqiptar ndahet nga bashkëshortja e tij 0 611

Futbollisti me origjinë shqiptare, Valon Brehami, i cili luan në Zvcër dhe është një futbollistë i kombëtares zvicerane, ka bërë të ditur se pas 12 vitesh, i ka dhënë fund martesës së tij me bashkëshorten e tij Elena Bonzani, me ë cilën ka dy fëmijë.Ka qenë vet Valoni i cili e ka bërë të ditur këtë gjë nëpërmejet një positimi në rrjetet sociale ku ka kërkuar që të mos bëhen spekullime për sa i përket divorcit të tij.

“Ku informoj se ka mbaruar pas 12 vjetësh marrëdhënia ime me Elena Bonzanin. Ju lutem dhe shpresoj shumë që nuk do të ketë spekulime të pakëndshme rreth situatës sonë”- ka shkruar ndër të tjera, futbollisti i Udinezes Valon Berhami.

Çifit ka dy fëmijë sëbashku, Sofian 9 vjecare dhe Izabelën e cila erdhi në jetë 1 vit e gjysmë më parë. Gjithashtu pak kohë më parë edhe një futbollist tjetër me origjinë shqiptare, Blerim Xhemajli i dha fund martesës së tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *