Ronaldo homoseksual? Ja si përgigjet ish-e fejuara e tij

Cristiano Ronaldo është shumë i komentuar jo vetëm për shkak të karrierës së suksesshme të tij, por edhe lidhjeve me femrave të ndryshme. Por, pavarësisht kësaj, nëpër media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se futbollisti i talentuar është homoseksual.

Ish e fejuara e futbollistit, Nereida Gallardo, ka zbuluar disa detaje interesante mbi jetën e yllit të Real Madrid. Sipas saj fëmija i parë i Cristianos me siguri është i tij, pasi ai nuk përdorte perzervativë. “Ai nuk preferonte përdorimin e prezervativit dhe fëmija i parë i tij nuk është i një nëne surrogato, por fryt i pakujdesisë me kamerieren”, tha Nereida.Ndërsa sa i përket lajmeve mbi homoseksualitetin e tij, ajo u shpreh: “Sa kohë ishte me mua, mund t’ju siguroj që jo. më vonë, nuk e di…”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *