Ditë e veçantë për familjen e Ermal Fejzullahu-t

Për familjen e Ermal Fejzullahut sot është një ditë shumë e veçantë. Ai është babai it re fëmijëve dhe panvarsisht agjendës të ngarkuar që ka për shkak të muzikës, gjithmonë gjen kohë për të qenë pranë tyre.

Sot Ermal Fejzullahu festoon ditëlindjen e djalit të tij, i cili ka mbushur plot  nëntë vjeç. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari shqiptar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Urime ditëlindjen shmeki i babit te dua shume Arti” ka shkruar Ermali në postimin e tij në rrjetet sociale.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *