Dolce&Gabbana prezanton “Fashion sinner”

Dolce&Gabbana ka prezantuar koleksionin e ri të saj, ku ceremonia ishte vërtet spektakolare, nuk mungonte asnjë, madje as dronët.

Të ftuarit u mirpritën nën tingujt e muzikës kishtare, ndërkohë që portat e parajsës ishin përdorur sis fond i pasarelës ku u prezantua koleksioni më i ri, ku në veshjet e prezantuara nuk mungonin as fjalët “Mëkatarët e Modës”.

 

Koleksioni ishte i pasur si zakonisht, ku nuk mungoi as popoziteti i cili përfshinte dizajnime të ftymëzuara nga krahët e engjëjve. Në sy binin ngjyrat e forta, teminat dhe puplat e përdorura.

Në koleksionin vjeshtë-dimër 2018/19 Dolce& Gabbana ka përfshirë të gjithë elementët që identifikojnë shtëpinë e njohur të  modës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *