Dhuratat më të shtrenjta që yjet kanë marrë nga bashkëshortët, ne s’i kemi parë as në ëndërr!

Dhuratat i pranon dhe mbreti!

Janë aq të bukura pasi ndonjëherë nuk ka vetëm vlerë materiale, por edhe shpirtërore pasi na tregojnë se dikush ka menduar për ne, ka shpenzuar kohë dhe para, përpiqen të na bëjnë të lumtur. Më poshtë do t’ju rendisim disa nga dhuratat më të shtrenjta që burrat u kanë bërë grave të tyre.

Dhe meqë edhe pak po afron 8nmarsi, të dashur burra merrni mësim dhe pse jo t’ua bëni grave tuaja.

Kylie Jenner- unazë shumë të shtrenjtëKim Kardashian- choker me diamant

Blac Chyna- makinë Rolls-Royce $400,000 

Beyonce- unazë me gur blu $35,000

Kate Middleton- vëthë nga Kiki McDonough $4,000

Mila Kunis- unazë $4,800 

Jenifer Lopez- vëthë diamanti $2.5 million

Jessica Alba- orë Cash Warren (heh), $54,000

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *