Blac Chyna konfirmon lidhjen me 18 vjeçarin

Prej disa kohësh  në mediat rozë qarkullonte lajmi se modelja 29- vjeçare Blac Chyna ishte në një lidhje me reperin 18 vjeçar YBN Almighty Jay, por për këtë gjë nuk ishte pronocuar asnjë prej tyre, e tashmë lajmin e ka konfirmuar vetë modelja.

Modelja është parë se ishte shumë e afërt me reperin, duke nxitur kështu thashetheme se mes tyre kishte diccka më tepër se vetëm miqësi.

Ka qenë reperi i cili në muajin shtator i cili pas publikimit  të një videoje me përmbajtje seksuale të modeles, i cili u shpreh se ishte ai mashkulli që shfaqej në video dhe duke mohuar të ishte ai që e kishte publikuar këtë video.

Modelja 29 më herët ishte e fejuar edhe me Rob Kardashian, më të cilin ka edhe vajzën Dream, ndërsa ka edhe djalin King nga lidhja e dashurisë më reperin Tyga.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *