Bukuri dhe sëmundje, një artiste ruse shëndrron gratë në yje Hollywood-i

Makeup-i nuk mund t’i shërojë plagët, por mund t’i bëjë ato më pak të dhimbshme. Kjo është sfida që ka ndërmarrë një artiste ruse, Goar Avetisyan, e cila për mes aftësive dhe profesionalizmit të saj, ndihmon shumë gra që vuajnë nga kanceri, apo nga sëmundje të rënda të lëkurës, për t’u dukur më mirë.

Pudër, laps, korrektor, buzëkuq, dhe tone me ngjyrë, këto janë mjetet që Goar përdor për t’i bërë ato të ndjehen vërtetë si yje Hollywood-i, duke i dhënë atyre bukurinë që dukej e humbur dhe besim në vetëvete.

Në profilin e saj në Instagram, ajo poston foto para dhe pas transformimit, duke treguar se secila prej nesh mund të kthehet në një femër sexy, pavarësisht lodhjes apo vuajtjeve nga sëmundjet. Dhe ndryshimet janë të pabesueshme

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *