Shkurt dhe saktë, Selena Gomez ka uruar përpara 134 mijë personave Justin Bieber për ditëlindje

Që Justin dhe Selena Gomez janë bashkë kjo nuk ka më dyshime. Në të shumtën e rasteve, rikthimet nuk priten asnjëherë mirë, por me Justin dhe Selenën ndodhi ndryshe. Të gjithë u lumturuam teksa në disa foto të kapura nga paparacët, pamë çiftin sërish bashkë më të lumtur se kurrë.

24 vite më parë, më 1 mars ka lindur një prej personave që Selena e quan shumë ‘cool’. Për të, bukuroshja nuk ka nguruar që të bëjë një urim publik në rrjetet sociale përpara 134 mijë ndjekësva. Shkurt dhe qartë ajo shkruan: 1 Mars 1994, dikush që unë njoh që është shumë ‘cool’ ka lindur sot. 

March 1, 1994 someone I know that happens to be super cool was born. Boom.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

E dini se kujt i dedikohet?

Padyshim Justin Bieber. Nëpërmjet një kontrolli shumë të shpejt, mësuam se Justin ka lindur në këtë ditë. Për pak ne na shpëtoi ky urim kaq i bukur nga Selena për Justin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *