Victoria Beckham sapo u kujdes të fitonte “urrejtjen” e fëmijëve të saj! 0 248

Që Victoria Beckham është e rreptë është më se e qartë, aq sa të gjithë, njëherë e një kohë, u bëmë kuriozë ta shihnim tek buzëqeshte. Dhe po e tillë ajo tregohet edhe me fëmijët. Pavarsisht ftohtit e ngricave që kanë përshrirë Londrën, ajo nuk ka hezituar ti çojë fëmijët e saj në shkollë.Dhe duket se një gjë e tillë jo vetëm që nuk i ka pëlqyer fëmijëve, por edhe janë revoltuar. Ata kanë postuar një foto në Instagram në të cilën shkruajnë: “Kur mami të detyron të shkosh në shkollë, edhe pse jashtë ka shumë borë. Fëmijët e tjerë nuk shkojnë në shkollë. Një mama e tmerrshme”.

Aktualisht ikona e modës ka marrë disa pushime dhe po qëndron në shtëpi, pas dëmtimit në këmbë. Victoria shpjegoi disa ditë më parë se takat e larta i kishin shkatuar asaj një fraktur në kyçin e këmbës dhe për këtë ajo deklaroi edhe se do të shkëputet prej tyre për disa kohë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *