Sondazh/ Armina, Jonida apo Orinda? Cila i ka kombinuar më bukur tutat me këpucë me taka? 0

Një kombinim që shumë vite më parë as nuk konceptohej.

Të veshësh tuta sportive me këpucë me takë deri dje ishte aspak normale, madje konsiderohej shumë ‘fshatareske’. Por e bëri Kim dhe menjëherë shumë vajza të tjera “e kopjuan” me shpejtësinë e dritës, ose le të themi më mirë që u “frymëzuan” nga ajo. Nëse do ndaleshim ta analizonim me vëmendje është një kombinim shumë i rehatshëm, por që na bën të ndihemi femra.

Jo pak bukuroshe shqiptare e kanë përqafuan këtë trend dhe ne nëpërmjet këtij sondazhi ju ftojmë të votoni se cila prej tyre, Orinda, Armina, Jonida janë kombinuar më bukur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *