Zbulohet arsyeja përse Ledion Liço hoqi dorë nga ‘The Voice’

Mbrëmjen e djeshmë, Top Channel shkuajti që Ledion Liçdo nuk do të jetë më prezantues i ‘The Voice’ dhe veçanërsisht ‘The Voice Kids’.

‘Ky është The Voice i fundit për mua’, kishte thënë Ledioni.

Një deklaratë e tillë na çuditi të githëve. Sigurisht, nuk prisnim kurrsesi që Ledioni do të largohej nga ekrani i Topi, se kishte marrë një ofertë tjetër më të mirë nga një tjetër TV, kjo për faktin se është i matruar me një nga trashëgimtaret, Sara Hoxhën me të cilën ka dhe një djalë të vogël, Londoni. Arsyet e kësaj deklarate nuk ishin bërë të qarta, kur në puntatën e djeshme, Ledioni sqaroi gjithçka.

Arsyeja kishte qenë më e thjeshtë nga sa e kishim menduar ne: emocionet e forta që përcjellë kjo garë mes fëmijëve.“Unë kam 8 vjet që drejtoj The Voice, por nuk do ta bëj më. Nuk do të drejtoj më The Voice, sidomos The Voice Kids, sepse është program sfilitës deri në fund. Nuk mbaj dot më, u bëra me zemër…”, u shpreh ai.

Epo ka shumë të drejtë…tani ka nisur që t’i shohë gjërat ndryshe me ardhjen në jetë të Londonit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *