Gjinia e bebes doli ndryshe nga çfarë kishte ndjerë Khole Kardashian: Jam në shok 0 498

Familja Kardashian Jenner ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit për shkak të shtatzënisë së tre bukurosheve, Kim, Kylie dhe Khloe. Teksa dy të parat sollën në jetë fëmijët e tyre, Chicago dhe Stormi, Khole ka ende pak kohë, megjithatë ajo sapo na zbuloi gjininë e bebit. Ashtu si motrat e saj, 33-vjeçarja së shpejti do të bëhet nënë e një vajzë të vogël.Ylli i ‘Keeping Up With Kardashian’ ka bërë një status në rrjetet sociale ku ka shkruar se deri më tani kishte ndjerë se do të ishte nënë e një djali, por vetëm jo. Ky lajm nuk është pritur dhe aq mirë në fillim, por pas bisedave me motrat kjo ndjesi ndryshoi.

“Thonë se nëna e ndjen gjininë e fëmijës dhe mua më dukej si djalë, por ishte një mashtrim. Vetëm Zoti e di ç’bën,” kishte shkruar Khloe.

Emri i vajzës nuk e ka zgjedhur ende, por dihet që do të fillojë me K ose me T.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *