Shkëlqim dhe xixa, veshjet më mira në Oscar 2018 0

Të gjith sytë në LA. Ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar, e mbajtur mbrëmjen e djeshme në 23.00 me orën lokale të  Tiranës ka gozhduar para ekranit miliona shikues nga e gjithë bota.

Një vemendje jo pak të madhe, përveç çmimeve, sigurisht tërheqin që aktorët kanë zgjedhur në një ditë kaq të rëndësishme për to. Ashtu si kurse ndodh në një evet të tillë, kemi veshjet më të këqija dhe veshjet më të mira.

Në këtë artikull ne do ju sjellim pikërisht yjet që shkëlqyen në ceremoninë e ndarjes së çmimeve.

Nicole Kidman-Armani Prive

Sandra Bullock- Louis Vuitton

Sofia Carson

Taraji P. Henson

Janet Mock

Jennifer Lawrence -Dior

Kelly Marie Tran

Laura Dern

Lupita- Versace

Margot Robbie- Chanel Haute Couture

Mary J. Blige

Mira

Betty Gabriel (L)

Eiza Gonzalez- Ralph Lauren

Gina Rodriguez

Jane Fonda

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *