Rezultati surprizë, ja kë votuan lexuesit e BORDO si veshjen më të mirë në festën pas ceremonisë së Oscar 0 795

Në festën e organizuar nga Venity Fair, pas ceremonisë së ndarjeve të çmimeve Oscar, përveç aktorëve, morën pjesë një numër shumë i madh artistësh nga bota e filmit, kinemasë, artit, e kulturës. Sigurisht një vëmendje shumë të madhe mori parakalimi i yjeve në tapetin e kuq, ku si gjithmonë ishin të kuruar deri në detaje.Por cila ishte veshja më e bukur e kësaj feste? Shijet janë sigurisht të ndryshme, por lexuesit e Revistës BORDO në sondazhin e hapur një ditë më parë, kanë votuar si të preferuarën e tyre Adriana Limën me 24%, e ndjekur më pas nga Rita Ora 15%.
Surprizë ishte vendi i tretë, ku më e votuara ishte këngëtarja shqiptare Bleona Qereti me 12%.

Të njëjtën numër votash mblodhi dhe supermodelja Kendall Jenner, 12% e ndjekur nga pas nga Naomi Campbell 9%, Sofia Vergara 6%, Alesandra Ambrosio 3%, Jasmine Tookes 3%, Miley Cyrus 3%, Rosie Ëhiteley 3%, Ciara Vilson 2%, Eiza Gonzales 2%.

Ju jeni dakord me këtë votim?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *