Sondazh/ Votoni ju: cila nga vajzat ka realizuar foton më të bukur me syze? 0

Voto foton më të bukur! Kush do të gëzojë nënën, bashkëshorten, apo motrën me syzet Italoptik?

Pak ditë më parë, Revista Bordo shpalli një konkurs për të përzgjedhur foton më të bukur me syze dhe fituesja do të marrë dhuratë një palë syze nga ItaloptiK. Konkursi ka zgjatur plot 5 ditë dhe në inbox-in e Revistës në Facebook dhe në Instagram kanë mbërritur dhjetëra foto të bukura. Fituesi nuk do të përzgjidhet në mënyrë rastësore, por nga lexuesit e Revistës BORDO nëpërmjet këtij sondazhi i cili do të zgjasë 24 orë: gjithçka në mënyrë shumë transparente dhe lehtësisht e verifikueshme. Pikërisht në datën 8 mars, festën e gruas do të publikohet edhe fotoja e cila ka arrtur të mbledhë më shumë vota.

Gëzuar nga Revista BORDO dhe Italoptik!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *