Kimi Kardashian në superformë? E keni gabim

Kim kardashian është një nga ikonat botërore të bukurisë dhe formave trupore por nëse nuk do të ekzistonte përpunimi i imazhit fansat e saj do të zhgënjeheshin shumë me të.

E vërteta  është se Kim nuk ka arritur kurrë t’i largojë kilet e tepërta dhe kjo duket shumë qartë në fotografitë e postuara së fundmi nga ajo në rrjetet sociale.

Në fotografitë e postuara  Kim shfaqet e veshur sportive me një jelet dhe teksa është duke luajtur me top me familjen e saj.

Duket se kohët e fundit Kim nuk është duke i kushtuar një vëmendje të veçantë formave të saj trupore  dhe kjo gjë vihet re edhe nëpër postimet e mëparshme të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *