Shpallet fituesja, ja kë votuan lexuesit e BORDO si foton më të bukur me syze 0 653

Një dhuratë speciale nga Revista BORDO në bashkëpunim me ItalOptik! Një palë syze për vajzën që ka realizuar foton më të bukur!Prej 24 orësh, në Revistën BORDO ka qëndruar i hapur një sondazh ku të gjithë lexuesit kishin mundësi për të votuar foton që u pëlqente më shumë. Ata e bën zgjedhjen e tyre dhe fituese u shpall Ana Duda, vajza me numrin katër. Ajo arriti të klasifikohet e para me 53% të votove, duke lënë pas Marsida Bazen në vendin e dytë 40%.

Në vendin e tretë u rendit vajza me xhaketë të kuqe me një numër të barabartë votash me Vangjeli Telo me 2%.Ndërkohë të gjitha vajzat e tjera, të cilat u bënë pjesë e konkusit duke dërguar fotot e tyre në inboxin e Revistës dhe të ItalOptikës në rrjetet sociale, nuk kanë marrë asnjë votë.

Të gjithë lexuesit kanë pasur mundësi për të votuar vetëm një herë. Gjithçka është realizuar në mënyrë shumë transparente dhe është lehtësisht e verifikueshme.

Gëzuar nga Revista BORDO dhe Italoptik!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *