Barack e Michelle sërish në ekran, këtë herë pa lidhje me politikën!

Barack e Michelle Obama kanë qenë një ndër çiftet presidencial më popullorë e më të dashur në Shtetet e Bashkuara. Pas përfundimit të mandatit presidencial, ata u larguan nga Shtëpia e Bardhë dhe nga vëmendja e medias. Por me sa duket ata janë gati të rikthene sërish në ekran tashmë.

Sipas mediav etë huaja, ish-çifti presidencial është në bisedime për të realizuar një program televiziv dhe jo vetëm kaq, por flitet se do të jetë një program pa përmbajtje politike. Shfaqja është parashikuar për një audiencë të gjerë , një program që do të trasmetojë mesazhe pozitive për të gjithë amerikanët.

Në fakt është folur edhe më par se familja Obama do të vinin me nëj program të tillë. Ndonëse vetë ata nuk bënë asnëj deklaratë rreth këtyre fjalëve. Të shohim se çfarë do të ndodhe tani!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *