Si të vishemi në ditët kur nuk është as ftohtë dhe as ngrohtë? Na e tregon Selena Gomez 0

Telenovela Justin- Selena vijon në episodin e saj të 6464315… Lajmi më i fundit nga çifi është se ato janë ndarë sërish. U ndalë, u rilidhën, u ndanë sërish, u rilidhën sërisht…duket se me lajme të tilla do të karakterizohet marrëdhënia e tyre.

Megjithatë, ne nuk do të ndalemi tek kjo marrëdhënie kaq komplekse e dy këngëtarëve, por tek një propozim shumë i bukur që na bën Selena se si të vishemi në ditët kur nuk është as vapë dhe as ftohtë: një bluze të hollë dhe krahëve një triko të leshtë të gjatë kombinuar me një palë streçe të zeza dhe atlete.

Një detaj shumë i bukur në veshjen e saj janë street e future në çorape, ekzaktësisht siç ne i bëjmë kur qëndrojmë në shtëpi.

Ju pëlqen? Ku ka më mirë se të vishesh bukur dhe të jesh rehat njëkohësisht?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *