Ilir Shaqiri prezanton jurinë e Dance With the Stars 0

Një tjetër sezon i spektaklit “Dance With the Stars” do të fillojë sëshpejt, ndërkohë që Ilir Shaqiri tashmë ka publikuar edhe emrat te cilët do të jenë në jurinë e spektaklit.

Në këtë shoë marrin pjesë personazhet e famshëm të botës së artit në Shqipëri, të cilët shoqërohen gjatë perfrormancave të tyre nga balerinë dhe balerina profesionistë. Në fund të spektalit ashtu si është traditë tashmë për këtë spektakël,  ai që fiton merr edhe trofeu.

Ndërkohë që Ilir Shaqiri nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur emrat e personave të cilët do të zgjedhin fituesin.

“A jeni gati? 🇦🇱 7/8 Dance! #dancingwiththestarsalbania #vip #people #artista #stile #energy #show #albania @hkolaneci @emaandrea1 @ardiasllani @linza79 @dwtsalbania”, shkruan ai në Instagram.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *