Arbana i nxjerr ‘sekretin’! Zbulon fobinë më të madhe të Xhemi Shehut 0

Kur kemi qenë të vegjël, loja jonë e preferuar, edhe pse e rrezikshme, ka qenë me shkrepse.

Të gjithë kishim qejf kur e ndiznim me forcat tona një shkrespse dhe shihnim flakën në duar tona…ndonëse në fund kur e shihnim veten të rrezikiuar nga flaka që po vnte afër gishtave tona, e hidhim atë nëpër shtëpi.
Por duket se një lojë të tillë, nuk e ka bërë kurrë moderatorja Xhemi Shehu.

Xhemi së bashku me Eno Popin ka qenë të ftuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili drejtohet nga mikesha e tyre e ngushtë Arbana Osmani, për të bërë të ftuarit në studio të lumtur. Mirëpo në një moment, Xhemi u gjend përballë një surprize ku stafi i ‘Portokallisë‘ i kishte bërë një dhuratë, por që nuk mund ta hapte dot. Bukuroshja është shprehur që i ka fobi shkrepset, që kur ishte e vogël.

E kush mund ta mendonte që ekzistonte një fobi e tillë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *