Ka një veshje që Meghan e përdor gjithmonë dhe ka ardhur momenti ta nxjerrim dhe ne nga dollapi!

Që nga shpallja e fejesës me Princ Harry-n, e gjithë vëmendja jonë ka qenë e përqëndruar tek Meghan Markle. Deri më tani, ne kemi parë mospëlqimin që ajo ka ndaj protokollit mbretërorë dhe duke vendosur rregullat e veta dhe le ta pranojmë se kemi parë edhe dy tre gënjeshtra të vogla, apo të fshehta që ajo nuk ka dashur t’i zbulohen.

Sidoqoftë, ajo që ne duam më shumë nga Dukesha e ardhshme, apo jo,është stili i saj që nuk gaboi kurrë. Në fakt, ndonëse nuk e kishim vënë re deri më tani, suksesi i çelësit të Mrghan qëndron ën një veshje që të gjithë ne e kemi në dollap.

Nëse keni dyshuar ndonjëherë në fuqinë e një trikoje të thjeshtë, atëherë Meghan është këtu për t’ju kujtuar se baza e stilit është pikërisht ajo dhe një triko nuk do të thotë kurrë një stil i mërzitshëm. Prandaj hidhini një sy të gjitha herëve kur ajo ka zgjedhur të veshë një triko, e pse jo, merrini edhe kombinimin.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *