Aplikacioni i ri që ju garanton siguri në blerjen e veshjeve 0 234

Blerjet online janë nga blerjet më të vështira për tu realzuar pasi shumë rrallë ajo që porositet online është ashtu si është reklamuar apo ju përshtat e juve.Por tashmë një aplikacion “Shop You” po ndryshon lojën kur vjen puna te blerjet online. Ao jo vetëm që gjen më thjeshtë veshjet që i përshtaten stilit tuaj por gjithashtu garanton edhe se artikulli ju përshtatet juve.

“Të gjesh veshjet që të rinë mirë është e vështirë. në fakt, vetëm 2 në 10 femra i pëlqejnë produktet që i vijnë. Misioni ynë është të jemi më të personalizuara, në mënyrë të thjeshtë për femrat për të bërë shopping ”, thuhet në faqe.

Aplikacioni përdor inteligjencën artificiale për të rekomancuar stile të personalizuara duke sugjeruar veshje për ju. Ky aplikacion është themeluar në Australi nga dy femra, Emma Sharley he Kelly Slessor. Ai është themeluar nga dy femra, Emma Sharley dhe Kelly Slessor.Horoskopi për ditën e sotme

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *