Aq e zënë me punë, Rita Ora nuk gjen kohë as të depilohet 0 322Kur flasim për Rita Orën, sigurisht që mungesa e kohës për shkak të evenimenteve të shumta, e pengon deri diku që të fokusohet tek vetja. Ajo ka qenë pjesëmarrëse në ceremoninë e Heart Radio Music Awards 2018, ku dorëzoi edhe një çmim.

Dhe pak para eventit Rita ka publikuar disa foto, ku shfaqet e ulur në vaskë me këmbët zbuluar. “Pas 16 orësh fluturim nga Dubai, erdha në Heart Radio Music Awards dhe nuk kisha kohë mjaftueshëm për të depiluar këmbët”.

Vetëm pak kohë më parë ajo publikoi një tjetër foto ku shfaqej toples në avion, ndërsa tregonte se po bëhej Pak javë më parë Rita publikoi një foto ku shfaqej topless në avion, pasi nga pjesëmarrja në një event i duhej të bëhej gati për një tjetër, në vetëm pak orë në dispozicion.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *