‘E ka veshur pallton keq’, detaji në pallton e Meghan që e vendosi në qendër të kritikave 0 904

Në çdo daje publike të Princ Harry-it dhe të fejuarës së tij, Meghan Markle, është e pamundur që të mos komentohet veshja e kësaj të fundit. Ndryshe nga dukesha Kate, Meghan ka zgjedhur një stil ndryshë, më të thjesht dhe në të shumtën e rasteve me pantallona dhe me palltot e shumë komentuara të saj.Por gjatë vizitës së fundit në Birmingham, një detaj në pallton e aktores e vuri atë në qendër të vëmendjes së mediave, por kësaj radhe nuk është komentuar për mirë. Në fundin e palltos, vihet re lehtësisht një ‘X’ i qepur me pe të bardhë, i cili është projektuar për të mbajtur formën e rrobave gjatë transportimit, por në momentin që vishet duhet hequr. Meghan, apo stafi i cili kujdeset për pamjen e saj, iu ka shpëtuar ky detaj dhe të gjithë nuk mundën të mos e komentonin.

Meghan, herës tjetër më kujdes!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *