Princat dhe princeshat që duhet t’i ndiqni në Instagram, jeta e tyre përtej fronit 0 378

Eugenie, nga familja mbretërore britanike është princesha më e fundit që iu bashkua Instagramit, ndërkohë që kjo gjë ishte e “ndaluar” deri në ato moment.Meghan Markle pas fejesës me Princ Harry mbylli çdo profil të saj në çdo rrjet sociale. Por teksa princat dhe princeshat britanikë janë kaq hermetikë, disa familje të tjera mbretërore në bota, jo. Anëtarët e tyre jo vetëm që kanë Instagram, por herë pas here edhe postojnë foto nga ato që mund të quhen “intime” për to, pasi për VIP-at apo njerëzit e thjeshtë, kufiri i intimitetit është pak më i largët.

Më poshtë ju sjellim një listë të princërve dhe princeshave që duhet të ndiqni në Instagram.

Princesh Eugenie

Lady Kitty Spencer

Arthur Chatto

Padmanabh Singh

Pauline Ducruet

Princ Constantine-Alexios i Greqisë dhe Danimarkës

Princesh Maria-Olympia e Greqisë dhe Danimarkës

Princesh Charlene e Monaco-s

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *