Supermodelja habit me destinacionin e muajit të mjaltit 0 255

Lajmi se ajo ishte martuar habiti të gjithë industrinë e modës, pasi shumë pak persona e dinin se bukuroshja Emily Ratajkovski ishte në një lidhje dashuri.Ndërkohë pas disa muajsh lidhje 25 vjeçarja tashmë është bashkëshortja e Sebastian Bear McClellardit.

Edhe pse pritej që çifti të zgjidhte një destinacion të njohur për muajin e tyre të mjaltit, ata kanë zgjedhur një destinacion aspak të zakontë.

Çifti ka zgjedhur ta kaloj muajin e mjaltit larg valëve të detiti dhe plazheve me rërëë, dhe kanë nisur një udhëtim në shkretëtirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *