Zgjidhni ngjyrën pastel për një pranverë më të bukur!

Pranvera erdhi, prandaj duhet të mendojmë se si t’i përshtasim veshjet tona kësaj stine të bukur. Veshjet për pranverën e këtij viti janë ideale dhe ngjyra që na prezatohet është ajo pastel.Ngjyra trëndafil, blu bebe, e verdha mimozë, jeshile mente, jargavan, lavandër, nuancat e ngjyrës pjeshkë, ngjyrat krem ose pudër janë disa nga nuancat pastel më të bukura, të cilat do të dominojnë veshjet e pranverës duke i kthyer femrës delikatesën dhe ëmbëlsinë.

E në fakt cilat ngjyra do të kombinonin më bukur me ngjyrat dhe aromën e kësaj stine? Dhe sa për t’ju dhënë një frymëzim, po ju sjellim disa veshje në të cilat kjo ngjyrë duket e përsosura.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *