Aniston e harron divorcin, i kthehet jetës prej beqareje 0 231

Duhet se Jennifer Aniston e ka hedhur pas krahëve divorcin e saj me Justin Theroux , me të cili u nda pas shtatë vitesh lidhjeje.
Tashmë mërzitja duket se ka kaluar për bukuroshen e cila ka vendosur që t’i rikthehet jetës prej beqareje.


Nga fotot e publikuara shihet qartë se Jennifer e ka marrë veten nga ndarja me bashkëshortin, pasi duket mjaft e qeshur dhe duke shijuar çdo minutë të festës.


E veshur me të zeza dhe me flokët biond, Jennifer duket e mahnitshme dhe në superformë panvarësisht moshës së saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *