Bleona sjell një tjetër këngë, zhvishet sërish 0 585

Bleona Qereti prej disa vitesh tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku prej disa kohësh nuk ka qenë shumë aktive për sa i përket karrierës së saj muzikore.Tashmë pas shumë kohësh Bleona ka publikuar një këngë të re, e cila mban titullin “Dashuri perverse”, por ajo që bie në sy nuk është kënga.

Këngëtarja ka zgjedhur që ashtu si dhe në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve “Oscar”, edhe këtë herë të pozojë duke lënë gjoksin dhe pjesë të tjera të trupit të ekspozuara.

Ndërsa për sa i përket këngës, presim ditët në vijim për të parë nëse do të ketë sukses apo jo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *