Familja mbretërore të gjithë së bashku, por vëmendjen e rrëmben sërish Meghan 0 681Është apo jo zyrtarisht pjesë e familjes mbretërore, Meghan nuk mungon në asnjë eveniment ku është e ftuar familja mbretëroe. Së bashku me të fejuarin e saj, princin Harry-n, princi William, kunatën Kate dhe Mbretëreshën, Meghan ishte e pranishme në ditën e Commonëwealth në Westminster Abbey.

E si gjithmonë aktorja ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. E nuk kishte si të ndodhte ndryshe me atë veshje që ajo kishte zgjedhur. Një fustan i zi dhe një pallto e bardhë të Amanda Wakeley dhe kapele të Stephen Jones.

Meghan Markle dhe Princ Harry në muajin maj do të organizojnë edhe ceremoninë e tyre të martesës, e cila cilësohet si ngjarja më e rëndësishme e vitit.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *