Kur do të martohet Redon Makashi? Ja përgjjgjia e këngëtarit 0 718Redon Makashi është një ndër këngëtarët e kantautorët më të sukseshëm në vend, e ndërsa dimë shumë për karrierën e tij, nuk mund të themi të njëjtën gjë për jetën e tij personale, e kjo edhe për faktin se vetë këngëtari nuk e komenton shumë.

Ai ishte i ftuar sot në emisionin e mëngjesit “Ëake Up”, në Top Channel, ku ka folur për koncertin “tre musketjerët”, të cilin ka vendosur ta mbjë me 14 prillë edhe në Prishtinë. E ndërsa fliste për punën, nuk kishte se si të mungonte edhe një pyetje për jetën e tij personale dhe meraku i të gjithëve këtë kohë është se kur do të martohet këngëtari.

Eno Popi i ka bërë atij pyetjen se kur do të martohen, pyetje të cilën tha se e kishte porosi nga e ëma e këngëtarit, ndërsa Redoni u përgjigj: Nuk e di ka kohë, ndoshta nuk bëj dasmë fare.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *